21 Temmuz 2014

TTNET Türk Telekom Üyelik İptali Sonrası Fatura Geldi

TTNET bundan 8 ay önce telefon numaramı ve internet hattımı superonline taşıyıp, türktelekomdan iptal işlemlerini gerçekleştirdim. adsl için bana verilen modemi kullanım kitapçıklarınıda dahil olmak üzere (ikitelli tlkm mdrlğ) şubesine teslim ettim. ikikere dilekçe yazdım, lakin 8 ay boyunca her ay bana fatura gönderildi. bugünde evi arayıp aileme faturalırınızı ödeyin hukuki işlem başlatacağız demişler. vermedikleri hizmetin parasını istemek ne demek?
ikitelli telekom müdürlüğü ile görüştüğümde, bana onlarca kişinin bu konuda mağdur olduğunu ve telefon taşındıktan sonra ki faturaların bir öneminin olmadığını söylediler. buna rağmen her ay aranıp rahatsız ediliyorum. gereğinin yapılması arz ederim.

Emre 1.599 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön