25 Mayıs 2015

TTNET Türk Telekom Ortaklığı İle Alo Paket Üyeliği!

Yaklaşık 6 ay önce Alo paket dahil olmak üzere sınırsız internet kampanyasına taahhütlü dahil oldum. Amacım telefon ve internet faturalarını birleştirmekti, öyle olacağını bildirdiler. 6 ay boyunca tarafıma hiçbir Telekom faturası gönderilmedi ve e-mail, telefon v.b. ile tarafıma herhangi bir borç bildirilmedi. 22.05.2015 tarihinde arayıp 145 TL ödenmemiş borç bildirip yasal takibin başlayacağı söylendi. Kendilerine ulaştım Alo paket geçiş işlemi yapılmamışmış. Ben mi geçirecektim kendi kendimi? Benim suçum mu?

Tc 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mayıs 2015

    26.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön