29 Nisan 2015
Yorum Yap
#3209380

TTNET Türk Telekom İlçe Müdürlüğü Sorunum İle İlgilenmiyor!

Yaklaşık 1 ay önce internetim tamamen kesildi. Defalarca kez TTNET'te kayıt oluşturmamıza ve Türk Telekom müdürlüğüne gitmemize rağmen hiçbir şekilde ilgilenmediler. 1 ay sonra Türk Telekom'dan gelip altyapı kablolarını bağladılar ve işleri sadece 2 saat sürdü ama bu sefer internet hızım da aşırı derecede yavaşlama oldu.


TTNET'te sorgu yapmama rağmen altyapıdan sadece en fazla 4 Mbps alabiliyorum ama daha önceden 16 Mbps kadar alabiliyordum. Paketimde buna yönelik. Türk Telekom müdürlüğüne gitmeme rağmen hiçbir şekilde gelip altyapı sorunumu çözmüyorlar. Reklamlarda tüm Türkiye'ye fiber altyapı ve Türkiye 4G'ye hazır diyorsunuz. Şayet bu sorunum çözülmezse Türk Telekom'dan davacı olacağım.

Engin 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 30.04.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler