19 Eylül 2013 #2019281

TTNET Türk Telekom Arızasından Dolayı Ödediğim Faturaları Düşmüyor!

1863624683 no'lu TTNET abonesiyim. 5 temmuz dan 10 eylüle kadar internet kullanamadım. Telekom görevlileri bir ay uğraşma sonucu kablo hasarı varmış giderdiler. Kullanmadığım zamanın ödemesinin faturadan düşülmesini iade edilmesini istedim. TTNET müşteri hizmetleri arızanın kendilerinden kaynaklanmadığını söyledi.


Arızayı gideren Telekom ise dilekçe yazıp getirin dedi. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Evin dışındaki arızadan dolayı fatura ödemeyeceğim. Müşteri memnuniyeti nerede. Eğer gereği yapılıp ödeme düşülmezse iptal edeceğim hattı mı.

Filiz 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön