09 Eylül 2013 #2002501

TTNET Tüm Borçlarımı Ödediğim Halde Fatura Çıkardı!

Türk Telekom 2011 senesinde iptal ettirdiğim internet hattımla ilgili bütün borçlarımı ödediğim halde bana 16 günlük bir borcum olduğunu söyleyip 25 tl lik bir fatura çıkartmıştı. Bunu ödedikten 1 ay sonra yine aynı tutarda 1 fatura daha gelmişti. Bunun üzerine siteniz üzerinden şikayette bulunmuş ve problemim çözülmüşti. Şimdi üzerinden 2 buçuk sene geçtikten sonra aynı faturayı bana gecikme zammı ile ödetmeye çalışıyorlar. 2 buçuk sene önce ödediğim dekontu ibraz edip problemim sonlanmıştı.


Ancak şu an onu bulamadığım için aynı problemi yaşıyorum. Bu art niyetlilik değil de nedir? Mail adresim 10 yıldır aynı ama bana fatura çıktıktan 2 buçuk sene sonra mail atıp para tahsil etmeye çalışıyorlar.

Baha 254 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön