19 Şubat 2013

Ttnet Tüketici Kanunu Ve Uzaktan Satış İlkelerine Aykırı Hareket Etmekte!

Yaklaşık 2 ay önce Ttnet çağrı merkezinden aranarak modem ve internet hizmeti kampanyası satmak istediler. Telefonda önce kabul ettikten sonra, 24 saat içerisinde Ttnet çağrı merkezini arayarak hizmeti satın almaktan vazgeçtik. Uzaktan satış kaidelerine göre yapılan satışın geçerlilik kazanması için modemin tarafımıza teslim edilmesi ve bir hizmet sözleşmesi imzalamamız gerekir.


Sözleşme imzalamadığımız ve modemi de teslim almadığımız için bu hizmetten hukuken sorumlu tutulamayız. Fakat Ttnet çağrı merkezi sürekli aramalarıyla rahatsız ederek üzerimizde modem (teslim almadığımız) bulunduğunu ve sözleşme (herhalde T. Telekom telefon sözleşmesinden bahsediyorlar) imzaladığımızı iddia etmekte.

Tamer 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön