09 Mayıs 2013 #1789036

Ttnet Ttnet Videolarım Çok Yavaş ve İndirme Yaparken Sürekli Hızım Düşüyor!

Ttnet netlimitsiz paketini kullanıyorum. Ancak ADK geçilmediği halde 240 p videoları bile izlerken güclük yaşıyorum. İndirme yaparken indirme hızım 900 küsür kb/s ile başlayıp sürekli düşüyor ve 250 500 kb arası seyrediyor. (FTP den indirsem dahi indirme sunucusuyla alakası yok) Durum canımı çok sıkıyor. Hat kapatmaya kadar geldi bunalımım.


Aynı sorun bende de bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerini 2 gündür arıyorum ve şu yanıtı aldım, "sorun bizden değil sizden kaynaklanıyor". oturduğum apartmandaki insanlar da böyle sorunları olduklarını söylediler. İmza toplayıp yollayın dediler. Bence sorun sizden kaynaklı lütfen bu sorununuzu en kısa zamanda giderin!

Seda 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön