23 Eylül 2013 #2025729

TTNET Toplu Fatura Gönderiyorlar!

2012 aralık ayından beri adıma fatura çıkmıyor, interneti kullanıyorum ama hiç fatura çıkmıyordu. Taki düne kadar. Bu süre zarfında 4 defa genel müdürlüğe gittim bana fatura gelmediğini söyledim çağrılar açtılar düzelteceklerini söylediler, her seferinde her gittiğimde açtırdığım çağrı kayıtları bende. Şimdi de 396 TL 6 aylık toplu fatura gönderdiler.


Ben bu hizmeti aylık alıyorum 6 ay fatura göndermeyip 6 ay sonra toplu fatura göndermek de ne oluyor? Üstelik defalarca genel müdürlüğü gittim. Ben bu faturayı ödemem 396 lira bir anda nasıl ödenir? Böyle bir fatura sistemi yok, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum TTNET.

Onur 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön