15 Kasım 2013

TTNET Tivibu Üyelik İptalinden Doğan Hakkımı İade Etmiyor!

Temmuz 2013'te TTNET'ten aranarak mevcut avantajlı Tivibu paketlerinden yıllık 38 TL'ye üyelik sahibi olmam için teklif getirildi. Bana üyelikten istediğim zaman ayrılacağım ve ödediğim toplam tutarın kalan aylara tekabül eden kısmının faturamdan düşülerek iade edileceği söylendi.


2 aylık kullanımdan sonra üyeliğimi iptal ettirdim fakat 2 fatura dönemi olmasına rağmen bana iade edileceği söylenen 30 TL hiçbir şekilde faturamdan düşülmedi. Üstelik çağrı merkeziyle müteaddit defalar yaptığım görüşmelerde 2 kez bu konuda garanti verildiği söylenmişti.


TTNET hizmet numarası: 1849029286

Ferit 88 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Ferdi Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ferit'in Teşekkür Mesajı18 Kasım 2013

  Konuyla ilgili olarak tarafıma ulaşılıp sorun çözüme kavuşturulmuştur.

 • Ferit18 Kasım 2013

  Konuyla ilgili olarak aradan 3 gün geçmesine rağmen firmadan herhangi bir geri dönüş olmadığı gibi bugün gönderdikleri sms ile faturamı bir an önce ödemem gerektiği hatırlatılmıştır. Müşteri memnuniyetinden anladıkları bu olsa gerek.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön