07 Mayıs 2013 #1783754

Ttnet Tivibu Üyeliğim İptal Edilemiyor!

2 ay önce iptal ettirdiğim daha doğrusu öyle sandığım Tivibu ev üyeliğim için halen fatura bedeli ödemeye devam ediyorum. Tüm cihazları TTNET bağlarbaşı sözüm ona bayisine teslim ettim ve işlemin gerçekleştirileceği bilgisi aldım ama halen sonuç yok.


Defalarca çağrı merkezini aradım bayi ile iletişime geçtim ama çözüm yok. Gelinen son nokta cihazları teslim ederken almam gereken-ki bayi böyle bir şeye gerek olmadığını söylemişti-Teslim formu ile Genel müdürlüğe başvurma önerisi oldu..


.Bayiiye ulaşmak için çağrı merkezine telefon sorunca bu bilgiyi(!) paylaşamadığını ifade ediyor değerli personel, bayinin internette ve sicil kaydında verdiği telefon numarası da faks çıkıyor. . Sadece yıldırma...

Alp 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön