07 Ekim 2013

TTNET Tivibu Sorunu Çözülmedi!

Daha önce TTNET normal internet ve Tivibu kullanıyordum. 24.09.2013 tarihinde TTNET fibernete geçtim. Fibernete geçişimle beraber Tivibu hizmeti alamıyorum. 25 eylül, 30 eylül ve 01 ekim tarihlerinde şikayet bildiriminde bulundum.

Şikayetlerimle ilgilenildiği ve çalışmalar devam ettiği şeklinde SMS mesajı aldım. Onun dışında ne arandım nede randevu verildi. Bu durum ne kadar sürecek ve çözülecek belli değil. Kısa sürede çözüm olmazsa Tivibu'yu iptal etmeyi bile düşünüyorum.

Mücahit 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mücahit12 Ekim 2013

    Müşteri ilişkilerinden çözümü sağlayacak teknik ekibe yönlendirme de ve teknik ekibin müşteriye ulaşma sürecinde sıkıntılar var. Süreç kısaltılmalı.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön