07 Ocak 2014

TTNET Tivibu Kurulumu Yapılmadı!

2 ay önce TTNET'in sunmuş olduğu 3 lü paket kampanyasına abene olma talihsizliğini yaşamış bulunmaktayım ( sınırsız internet+ev telefonu +tivibu ) Ne yazıktır ki ev telefonu ve internetim bağlanmış fakat tivibu ev hizmetim halen bağlanmamıştır . Verilen randevuların hiç birine kimsecikler gelmedi açtığım yüzlerce şikayet kaydına hiç bir şekilde dönüş olmadı . 440375 numaralı telefonda bana hiç bir şekilde bir çözüm sunulmamış ve sadece şikayetim kayıt altına alınmıştır fakat kayıt altına alınan bu çözüm taleplerine hiç bir şekilde dönüş yapılmamıştır .
Vediğim 1 yıllık sözleşmeden ötürü iptal edemiyor ettiğim taktirde tüm indirimi ödemem gerektiği belirtiliyor.

Esra 114 Okunma

Cevaplar

  • Esra11 Ocak 2014

    Problem halen çözülmüş değil. Hiç bir şekilde dönüş yapılmadı . şikayetıme verilen cevap basma kalıp bir cevaptır haricinde konuyla asla ilgilenilmemiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön