03 Şubat 2014

TTNET Tivibu Kurulumu 1 Ay Geçti Yapılmadı!

Fiber internetimle Tivibu ev de pakete dahildi. 20 gündür 3 defa müşteri hizmetlerini arayıp kurulum randevusu almama rağmen Tivibu ev kurulumu halen yapılmamıştır. 20 gündür Tivibu evi bağlamaya gelecekler diye bekliyoruz. müşteri hizmetlerinize telefonla şikayette de bulundum kimse umursamadı.


20 günü aşkın süredir bağlanmamış olan tivibu ev hizmetinizin bu ay gelecek olan faturasına itiraz edicem çünkü kurulum ve kullanım ücreti fatura edeceksiniz ama gördüğünüz gibi ne kuruldu nede kullandık. Acilen kurulumun yapılması için işlemlerinizi yapınız.

İbrahim 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön