27 Ağustos 2013

TTNET Tivibu İptali Ve 300 TL Fatura Borcu!

Tivibu cihazı aldım 8 aya yakın bir süre kullandım ve iade için Küçükyalı Türk Telekom müdürlüğüne cihazları iade ettim. İade karşılığı belge aldım. Aradan 1 ay geçtikten sonra TTNET'ten 300 TL fatura borcu geldi neden öyle bir şey olduğunu sorduğumda 220 TL cihazları iade etmediğimden dolayı kesildiğini belirttiler.


Tekrar Küçükyalı Türk Telekom'a gittim ve onlarda konuyla ilgili dilekçe vermemi istediler daha sonra halledeceklerini söylediler hesabınızdan düşer dediler.


Aradan 1 ay geçti yine 59 TL bir ödeme çıkartan TTNET'i aradım. Hesabımdan neden düşmediğini sordum gene bir yanlışlık olmuş bu TTNET'te demek ki hiç doğru bir şey olmuyor.


Artık mecburen görüşmelerin ses kaydını tutuyorum!

Erman 110 Okunma

Cevaplar

  • Erman'ın Teşekkür Mesajı04 Mayıs 2015

    TTNET'e çok teşekkür ederim. İlgili sorunu çözdüler gerekli yardımları ve gerekli ilgi alakayı gösterdiler. TTNET dışarısında başka bir firmadan da korkuyorum yinede en güvenlisi sizsiniz sizden vazgeçemiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön