26 Mart 2013 #1707954

Ttnet Tivibu Ev Kullanımı Yüzünden ADSL Hızım Düştü!

Tivibu ev hizmeti için abonelik yaptırana kadar 8 mbit e kadar hız alabiliyorken şu an alabildiğim en yüksek hız 2 mbit. Kullandığım ADSL paketinde adil kullanım limiti aşıldığında dahi 3 mbit hız olmasına rağmen 2 mbit hızın üzerine ulaşamadım. Tivibu hizmet alımı sürecinde hattım kontrol edildi ve uygun olduğu iletildi.


Ancak Tivibu hizmetinde izleme esnasında piksellenmeler oluşuyor. Ek olarak internet hızım ödediğim bedelin çok altında tarafıma iletiliyor. Müşteri hizmetlerine durumu ilettiğimde tivibu izleyebilmem için hızımın 2 mbite sabitlendiği gibi tuhaf bir cevap aldım. Konuyla ilgili ödediğim ücretlere istinaden taahhüt edilen hizmetleri talep ediyorum.

Serkan 128 Okunma

Cevaplar

 • Serkan03 Nisan 2013

  Tivibu hizmeti ile ilgili olarak verilen son cevap sistem altyapısı yeterli olmadığı için 8 mbit internet ve Tivibu Ev hizmetinin aynı anda verilemediğidir. Yapılan reklam ve bilgilendirmelerde net olarak ifade edilmesine rağmen bedelini ödediğim hizmetler tarafıma sağlanmamaktadır. Son dönemde ttnet tarafından yapılan reklamlarda Türkiye'nin tamamını fiberoptik altyapısına geçirdiğini iddia eden kurum altyapı yetersiz diye ADSL hizmeti dahi veremiyor. Gereği konusunda ilgilileri göreve davet ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Serkan27 Mart 2013

  Konuyla ilgili kanallardan yapılan başvurular ödediğim hizmeti sağlayacak alt yapıya sahip olmadığınızı gösterdiği ve sağlayamayacağınız bir hizmeti pazarlayarak suç işlediğiniz için bu kanaldan talebimi iletiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön