04 Aralık 2013

TTNET Tivibu Bağlantısı Yok,İlgilenen de Yok!

Muhtemelen müşteri yetkilisi arayıp sorununuzla ilgili değerlendirme devam ediyor diyecek ama yine de yazayım. Belki merhametli birisi çıkarda bir teknik ekip yönlendirir. Bu nasıl bir teknik sorun ki 1 haftadır Tivibu görüntüm yok,gelen de yok soranda.Her gün TTNET'i arıyorum,sorunumu çözecek bir çözüm sunulmuyor bana. Tivibu hizmetinden 28 kasım tarihinden itibaren teknik bir sorundan ötürü yararlanamıyorum. Uzun bir sürede yararlana bileceğimi sanmıyorum.

Cem 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön