11 Eylül 2013 #2005900

TTNET Tivibu Arızası!

15.08.2013 tarihinde 3 lü paket aldım. Bu paket içerisinde Tivibu'da bulunmaktadır. Cihazı getirip hemen taktılar. Türk Telekom'dan aldığım internet için olan modemden 1 adet daha getirdiler. o modem şimdi pakette durmaktadır. Onun amacı nedir halen anlamış değilim. 1 ay olacak 444 0 375 nolu telefondan Tivibu birimine tam 5 defa arıza kaydı yaptırdım. 2 defa da Türk Telekom'a gittim. yaptığımız iş önce modemi kapatıp aç sonra Tivibu cihazını kapatıp aç sonra 9 haneli kullanıcı kodunu gir Tivibu hiç açılmasın sonra arıza kaydı oluştur.


Arıza kayıtları ile ilgili hiç bir geri dönüş yapılmaktadır. Hizmet noktasında ve geri dönüşte kurumsal gibi görünen TTNET'in çok zayıf olduğunu düşünüyorum.

Halil 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön