18 Mart 2013 #1690470

Ttnet Tivibu Aboneliğinin Gereklerinden Yararlanamıyorum!

Yaklaşık bir ay önce aylık 3 küsür liraya abonesi olduğum tivibu hizmetinin 7 küsür lira olan bir üst kampanyasına kaydımı yaptırdım. Amacım internet üzerinde yararlandığım tv izleme hizmetini sinema da izleyebilmek üzere genişletmekti. Ancak aboneliğimin ilk bir kaç gününde sinema izleyebildiğim halde sonrasında bu hizmetten yararlanamamaya başladım. Sorunu 4-5 kez yetkililere ilettiğim halde şu ana kadar hizmetten yararlanabilme konusunda bir gelişme kaydedemedik. Kampanya koşulları gereği abonelikten çıkışta yapamıyorum, malesef.

Esin 16 Okunma

Cevaplar

  • Esin22 Mart 2013

    Dün, firma tarafından arandım ve katıldığım kampanyada hemen izle filmlerinin olmadığı bunca zamandan sonra nihayet tarafıma iletildi. 3.90 TL' lik kampanyayla 7.90 TL'lik kampanya arasında ne fark olduğunu hala anlayabilmiş değilim. Sadece TV izletmek için istedikleri bedel çok geldiği için tivibu aboneliğimi iptal ettirmek istediğimde hiç sıkıntı çıkartmadan abonelikten çıkarttılar. Şimdilik bir sıkıntı görünmüyor. Bundan sonraki ttnet faturalarım konunun çözümlenip çözümlenmediğini daha net ortaya çıkartacaktır, diye düşünüyorum. Sitenizin ilgisi için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 21.03.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön