28 Ağustos 2013 #1980350

TTNET Tilgin Modemin Wireless'i Çekmiyor!

Fiber internet için TTNET ile sözleşme imzaladım. Tilgin marka modem getirdiler. Sadece kendi bulunduğu odada Wireless çekiyor.


444 0 375'i onlarca kez aradım. Tilgin modeme kim destek veriyor belli değil telefonları onlarda da yokmuş. Düşünün TTNET size modem getiriyor sonra sorun çıkıyor sizinle ilgilenmiyor ilgilenecek kişileri de bilmiyor.

Okan 498 Okunma

Cevaplar

  • Okan03 Eylül 2013

    Şikayetim devam ediyor arayan soran yok.. TTNET ile Fiber internet sözleşmesi yaparken dikkatli olun.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön