03 Mayıs 2013 #1777378

Ttnet Tilgin Modem Yan Odada Çekmiyor!

TTnet Fiber internet abonesiyim. kurulumda verilen Tilgin Modem modem bulunduğu oda haricinde çok az çekiyor. TTnet müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bunun kullanılan cihazdan (laptop telefon ) kaynaklandığı bildirildi. Modem ile ilgili bir sıkıntı var ise de kendilerinin ilgilenmediğini Modem firmasını ile görüşmemiz gerektiğini bildirdi.


TTnet gibi büyük ve kurumsal bir firmanın hizmetinin bir parçası olan modem ile ilgili hususlarda topu başkasına atması gerçekten memnun olduğum diğer hizmetlerine de gölge düşürmektedir. Talebim internet hizmetini etkileyen modem veya diğer unsurların da titizlikle değerlendirilerek çözüm elde edilmek üzere hassasiyetle davranılmasıdır.

Şakir 1.128 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön