25 Nisan 2013 #1762090

Ttnet Tİivibu KaynaklI İnternet Bağlantı Sorunum Hala Giderilemedi!

Çevremdekilerin bütün uyarılarına rağmen ev telefonu bağlatmak istediğim için Yalın İnternet tarifesinden Ttnet abonesi oldum. İlk bir kaç gün sorunsuz çalışıyordu. Daha sonra Tivibu başlatmak istedim. Fakat bulunduğum bölgedeki maksimum hız bu sistemi desteklemiyormuş. O nedenle internet bağlantım koptu. Defalarca kayıt bıraktığım halde Tivibu başvurumu iptal edip hızımı eski seviyesine getiremiyorlar.


Sürekli kayıt açıyorlar ancak çözüm yok. Tivibu başvurusu yaparken böyle bir sorundan bahsedilmedi. Sonradan belirtildi onu da çözmüyorlar. Bütün müşteri temsilcileri bozuk plak gibi aynı cümleleri tekrar ediyor.

Asli 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön