23 Eylül 2013 #2025069

TTNET Teslim Ettiğimizi Modemin Parasını İstedi!

TTNET internet hizmetlerinden memnun kalmadığımız ve ikamet ettiğimiz muhitte fiber internet olmadığı için taahhüt süremiz sonunda hattımızı kapatmak için İstanbul Kartal'daki Türk Telekom müdürlüğüne modemimizi teslim edip hattımızı kapatmak için işlemlerimizi yaptık.


Daha sonra bize geri dönüş yapan TTNET internet hattımızı neden kapatığımızı sordu ve hat dondurma seçeneği sundu, biz paket değişikliği yapıp yalın internet kullandık (kendimize ait modemle).


Daha sonra TTNET aboneliğimizi iptal edince bizden teslim ettiğimiz modemin parasını talep ettiler. Kartal Türk Telekom müdürlüğündeki görevlinin modem teslim tutanağı doldurmaması yüzünden mağduruz. Mağduriyet giderilmezse yasal yollara başvuracağız...

Tamer 450 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön