04 Nisan 2013 #1724661

Ttnet Ters DNS Kaydı Bir Türlü Yapılmıyor!

Türk Telekom' un ADSL hizmetlerinden birisini Static IP' si ile birlikte aldık. Bunu alırken amacımız mail sistemimizi kurmak idi. Bunu yapabilmek için Domain' imizi bu IP' ye bağlattık, fakat internette kara listelere girmemek için, spammer olmamak için bunun ters DNS kaydının da yapılması gerekiyor (yani IP nin domain' e bağlanması).


Yaklaşık 1 - 1,5 aydır kendileri ile yine kendilerinin vermiş olduğu mail adresi üzerinden yazıştım ama tek taraflı olarak (garip). Kendilerinden hiç bir şekilde geri dönüş alamadım. Günde 2-3 kere konu ile ilgili olarak mail attım. Ayrıca kendilerinde konu ile ilgili olarak 2 adet şikayetim de var.
Herşeye rağmen yinede yapılmıyor.

Ufuk 267 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk06 Nisan 2013

    Merhabalar TTNET şikayetim ile ilgili olarak, benim mail adresime bilgilendirme yapıldığını yazmış. Fakat hiç bir şekilde bana konu ile ilgili olarak mail gelmemiştir. Terslik olma durumunu da düşünerek 2. mail adresimi de yazıyorum : [email protected] İlgi ve alakanıza hakikaten çok teşekkür ederim. Saygılarımla Ufuk TAŞPINAR

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön