22 Mayıs 2015

TTNET Telekom Vermediği Hizmetin Bedelini Talep Ediyor

Ağustos ayı itibariyle adres değişikliği yaptım. Bu sırada taahhütlü olan TTNET internet hizmetini taşımak istedim ancak gittiğim adreste alt yapı sorunu olduğunu belirttiler. İptal etmek istediğimi söylediğimde personel arkadaşlar bunun mümkün olmadığını söyleyerek hizmeti dondurdular. Ancak Şubat ayından bu yana 4 adet fatura internet hizmeti olmayan adresime gelmiştir. Ben şuan dahi internet hizmeti almıyorum ve 315 TL borç çıkardılar. Ayrıca faturalar her ay artırılarak son 90 TL'lik fatura eklenmiştir. Bende teknik olarak benim bu hizmeti almadığımın ispat edebileceğimi söyleyerek şikayet dilekçesi yazdırdım Telekom'da. Henüz dönen olmadı.

Ömer 67 Okunma

Cevaplar

 • Ömer28 Mayıs 2015

  Herkese bu firmadan uzak durmasını tavsiye ederim. Elimi verdim kolumu kurtarana kadar mahvoldum.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Mayıs 2015

  Müşterimiz ile 26.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ömer22 Mayıs 2015

  Çağrı merkezlerinizle defalarca kez görüşme yaptım. Benim hizmet almadığımı bildikleri halde sürekli aynı şeyi tekrarlayıp duruyorlar. Şu an tek tesellim çözüm masasına gittiğimde personelin beni haklı bulup eğer hizmet almadı iseniz ödeme yapmamanız gerekiyor demesi ve teknik ekip için şikayet formu oluşturması. Ancak kendi personeline bile bir haftadır dönmediler.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön