13 Mayıs 2013

Ttnet Telekom Bayii Beni Yanılttı!

Fiber internet bağlatmak için, Türk telekom bayiden internet taahhüt tarihimi kontrol ederek internetimi kapattırdığım halde bana yanlış bilgi verildiği için ayın 25'inde kapattırılması gereken interneti 23'ünde kapattırmama vesile olmuşlar ve suçu benim üstüme yıkarak taahhüt tarihimi kontrol etmediğimi öne sürmüşler ve bana cezalı fatura ödetmişlerdir, bu yanlış düzeltilmediği taktirde bir daha bu firmayla hiçbir iş yapmamayı düşünmekteyim.


İnternetimi kapattırmamam için beni günde 3 kere arayan firma bu işlemden sonra, hiç aramamalarına rağmen sizi aradık ulaşamadık şeklinde mesaj atmıştır.


Şikayet takip numarası: 131660743

Mehmet 83 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2013

  gün itibari ile tarafım aranmış olup , para iade işlemim gerçekleştirilmiştir, teşekkür ederim.

 • Mehmet17 Mayıs 2013

  şikayet üzerine firma hiçbir işlem yapmamıştır.

 • Mehmet13 Mayıs 2013

  bu yaptıklarını ekşi sözlük ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde duyuracağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön