19 Nisan 2013

Ttnet Telefonumu Kayıtlarına Geçirmemiş!

Şahsıma ait olan Ttnet mobil hattımın dördüncü fatura iptal faturasıdır bahanesine sığınarak bana sorulmadan iptal eden firmanın ne kadar kurumsal ve ne kadar bilgi sahibi olmayan elemanlardan kurulu olduğunu belirtmek isterim.

Kayıt anında yapılan sözleşmeyi öne sürerek uzun senelerden beri kullandığım gsm telefonumu bile kayıtlarına doğru düzgün geçiremeyen personelleri barından Ttnet firmasını şiddetle kınıyorum.

Gecenin 12 sinde kendisini yetkili diye tanıdan bir bayanın faturada yazan bilgileri bana telefonda söyleyerek gayet laubali bir şekilde kendince yapmam gerekeni bildirmesi de ayrı bir ayıp olarak nitelendiriyorum. Ttnet yetkililerine duyurulur.

Tezcan 30 Okunma

Cevaplar

 • Tezcan09 Ağustos 2014

  halen bir geri dönüş olmadı :)

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tezcan22 Nisan 2013

  sorun telefonumu kayıtlara işlemenizde değil..3 faturanın hatırlatılmaması ve dalga gecer gibi özelime ait olan bir ttnet mobilin iptal edilerek 296.39 tl fatura gönderip,müşteri hizmetlerinde ki yetkililierin ukalaca davranarak ödemeyi yapmamı söylemesidir.296,39 lık fatura her ne kadar sözleşmede yazsa bile şahsın özeline mudahale durumunu ön planda tutarak tüm kanuni haklarımı arayacağımı ve her bir platformda sahsıma ait ttnet mobilin iptalinin bana sorulmadan yapılmasını negatif yönde eleştiri yaparak kulanacağımın bilinmesini isterim.ayrıca istediğiniz zaman telefon numaramı düzgün bir şekilde sisteminize kayıt etmek için telefon numaralarını kayıdını tutabilen ve numaralardan anlayan bir elemana kaydımı yaptırabilrim.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön