21 Şubat 2013 #1645941

Ttnet Telefonda Yanılttı!

Ttnet firmasından hizmet almaktayız.İki yıllık sürenin sonunda,(232)348**telefonumuzu arayan yetkili, bize 2 yıllık sürenin bittiğini, yeni kampanya koşullarından söz ederek yeni iki yıllık kampanyalarına bizi dahil etmek istediklerini söyledi.Biz de koşullarını kabul ederek kampanyaya dahil olduk.


Bizi meğerse aboneliğini sürdürdüğümüz Ttnet firmasından değil **** firmasından aramışlar ve bilgimiz dışında tüketiciyi yanıltmak suretiyle hileli satış gerçekleştirmişler.Yapılan bu sözleşme nedeniyle; daha sonra Ttnet tarafımıza sözleşme bitimine rağmen,üzerinden 24 saat geçmediğini bahane ederek 186,95 TL'lık fatura göndererek 27. 02.13 tarihine kadar ödemeyi yapmamızı istemiştir.

Bilgi 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Bilgi21 Şubat 2013

    Yasal yollardan sonuna kadar hakkımı arayacağım. sonucu sizlerle paylaşmaya hazırım. Sevgiyle kalın, Hoşkalın

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön