19 Eylül 2013 #2019308

TTNET Telefonda Onaylıyorum Derken Oluyor İptale Gelince Merkeze Git!

Bu kadar dengesizlik olmaz... Taahhüt bittikten sonra arttırılan ücretten dolayı babam aboneliği iptal ettirdi. Bende fiyatı uygun olduğu için üçlü avantaj paketine kendi adıma başvuruda bulundum.


Başvurunun dördüncü günü babamın iptal ettirdiği abonelik için kendisini aramışlar, iptalden vazgeçerseniz indirim devam eder demişler. "Onaylıyor musunuz?" kelimesiyle aboneliği aktif etmişler.


Şimdi benim abonelik iptal olsa 200 TL modem parası verecekmişim, babamın ki iptal olsa taahhütten dolayı ücreti verecekmişim. Bu ne kadar sorumsuz bir firma. Abonelik başvurusu olduğu halde eski aboneliği aktif ediyor ve diyor ki diğerini ben iptal ederim siz bunu kabul ederseniz.


Bu işi tüketici haklarına da, Savcılığa da götüreceğim. Boş boşuna da aramasın TTNET görevlileri, bir işe yaradıkları yok zaten. Sorunum çözülmedikten sonra...

Emre 215 Okunma

Cevaplar

  • Emre20 Eylül 2013

    Sayın yetkili; ben sizi aradığımda belirttim. Çalıştığım için bana 13:00 - 22:00 arası ulaşamazsınız diye. Benim birkaç sorum olacak; 1- Babamı arayan görevli, teklifini kabul ettiği taktirde benim başvuruyu iptal edeceğini belirtti vede iptal etti. Bu nasıl oluyor? 2- benim başvurum benim onayım yada isteğim olmadan nasıl iptal ediliyor? 3- Sizi arayıp "aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum" dediğimde "telefonla obonelik iptali yapılamıyor" diyorsunuz; peki işinize gelince nasıl iptal edebiliyorsunuz?

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön