19 Eylül 2013 #2009071

TTNET Telefonda Aldığı Onayla İstediğini Yapıyor!

Adsl ile ilgili 2 yıllık bir sözleşme onayladım. Bitimine 8 ay kala TTNET müşteri hizmetlerinden bir kimse arayarak net sınırsız paketimin 50gb'den sonra hızının düştüğünü, ancak net plusa geçersem 100 gb kadar hızın düşmeyeceğini sözleşme bitimine kadar da fark almayacaklarını söylemelerine rağmen 1 ay geçmeden faturama ücret yansıttıklarını gördüm.


Anladım ki Türkiye'nin en saygın kuruluşu olan Türk Telekom'da da çeşitli tutarsızlıklar mevcut.
Tabi bu ilk değildi o nedenle telefonla gelen tekliflere onay verilmemeli yazılı metin olmalı.


Eskilerin deyimi ile al gülüm ver gülüm, gibi ne olduğunu gör aklına yatarsa onayla. Yoksa sinir katsayın sürekli yükselir.

Talip 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön