28 Mart 2014

TTNET Telefon ve İnternet Nakil Süreci

13 mart 2014'te internet ve telefon nakli için başvurdum. 15 gün boyunca durumu sormak için aradım ve 15 günlük yasal süreci bahane edip durdular. Bugün yasal süreç doldu ve gelen TTNET aramasında önce bana ayın 13 ünde nakil iptal edilmiş dendi. Daha sonra ayın 27 sinde. Neden iptal edildiği sistemde görülmediği gibi tarafıma da bir bilgilendirilme yapılmadı.

Ben 15 gündür internetim nakil olacak diye beklerken iptal olduğunu öğreniyorum. Ortada bir firma var ama yetkili kimse yok, 15 gündür mağdurum ve kimse bir sonuç üretemiyor.

Tayfun 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön