17 Ocak 2015

TTNET Telefon Kutusu ve Yer Altı Kablo Sistemi

Mevcut olan ikinci başvurum. TTNET 'te aboneliğim bulunmakta ve uzun süredir dönük vaziyette hizmetimi kullanamıyorum, aşırı derece mağduruz. Cepten internete para yetiştiremiyorum. Telekom'dan arkadaşlar gelip kazı çalışması yaptı, ancak onlara sorduğumda bir iki güne gelir dedikleri telefon kutusu 1 ay oldu gelmedi halen. Ya bana telefon hizmetini sağlayın internetimi kullanabileyim, ya da TTNET ile olan anlaşmamı sonlandırın. Gerçekten artık bunaldım. Lütfen yardımlarınızı ivedi olarak beklemekteyim.

Serhat 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön