07 Mayıs 2013 #1782271

Ttnet Telefon İptal Formunda İletişim İzni Verme Mecburiyeti!

Ttnet telefon iptal formunda bulunan aşağıdaki madde ile telefonunu iptal ettirmek isteyen herkesi ilgili maddeyi kabul etmek ve etmemek gibi bir seçenek sunmadan iletişim bilgilerini paylaşmaya mecbur bırakıyor.


"İletişim izni, İletişim bilgilerimin, aboneliğimin iptalinden sonra, reklam, pazarlama, ilan, promosyon, satış ve bilgilendirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla Türk Telekom, Türk Telekon Grup Şirketleri ve Türk Telekon Grup Şirketleri dışındaki kişiler tarafından kullanılmasına izin veriyorum."

Cenk 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup Türk Telekom PSTN hattı ile ilgili problem yaşadığı anlaşılmıştır. Müşterimizin şikâyeti Türk Telekom şikâyet çözüm kanalına yönlendirilmiştir. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön