11 Şubat 2015

TTNET Telefon Hattım Çalışmıyor

14.01'de şirketim için telefon ve fiber internet hizmeti aldım. Hattım aktif olduktan sonra internet hizmetinde sorunlar yaşandı. TTNET'e kayıt açtırdım. Gelen teknisyen sadece internet sorununu düzelti ve gitti. Daha sonra kontrol ettiğimde ise telefona ne çevir sesi geliyordu ne de dışarıdan arama yapılabiliyordu.


Sorunu 25.01.2015 tarihinde tekrardan bildirdim ve gelen teknisyen telefon hattı için uğraştı ve dışarıdan müdahale yapılacağı bilgisini verip gitti. Şuan sadece telefona çevir sesi geliyor ama dışarıdan hiçbir şekilde aranmıyor. Hiçbir müşterimiz şirketimiz açıldığından beri bize telefonla ulaşamadı. TTNET'i arıyorum kaydınız var deyip beklemeniz gerekiyor diyor.

Hüseyin 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hüseyin14 Şubat 2015

    İletişime geçen hanımefendiye ilgisi ve iyi niyeti için çok teşekkürler fakat sorun devam ediyor ve sorun sonuçlanıncaya kadarda konunun bir çok kanal üzerinden takipçisi olacağız.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön