13 Ekim 2015

TTNET Teknik Servisin İş Yapmaması!

12/10/2015 tarihinde ve daha önce de yaptığım arıza kayıtlarında evime gelip herhangi bir işlem yapılmadı. Özellikle 12 Ekim'de yaptığım görüşmede apartmanın telefon hattında hangi kablonun bana ait olduğunu istemiştim. Kablonun bulunmasından sonra kendi elektrikçime durumu çözmeye çalışacaktım. Ancak sizin servis dediğiniz ekip koltuklarında oturup orada sorun yok kendi elektrikçisi kabloyu bulsun gibi bir ifade ile mesaj yazmış.

Yani koca TTNET'in servis ekibi böyle mi olmalı? Ben sorunumu belirtiyorum siz hizmet etmekten kaçıyorsunuz. Neredeyse 2 haftadır hizmet alamıyorum. Bugün tekrar bir konuşma yaptım durumu tekrar ve tekrar belirttim. Eğer hizmet yoksa üyeliğimi sonlandırın.

Mehmet 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön