20 Mart 2013

Ttnet Teknik Servis Yetersizliği!

İnternetim teknik arızadan dolayı 10 gündür yoktu.İlk günden teknik servis istemiştim. Saat 4'ten sonra gelmelerini özellikle söyledim. Gündüz gelmişler ama aramadıkları için haberim olmadı. "Sorununuz Çözülmüştür."mesajı aldım.Bir daha talep ettim.Bu sefer 1 kere aradılar ama hasta başındaydım. Açamadım. Biz arayamıyoruz zaten,onlar da bir daha aramıyor. Aynı msj: "Sorununuz Çözülmüştür".

Yine teknik servis talebinde bulundum. 1 haftadır internet bağlantım yoktu. Sonra gidip iptal ettirme başvurusunda bulundum. Yine habersiz geldiler fakat evdeydim. Yaptılar. 10 günün ardından internetim var. Hizmet alamadığım günlerin para iadesini istiyorum. Ödül almış bir şirket ama ancak en zayıf halka kadar iyiler.

Ahmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön