29 Mart 2013 #1713274

Ttnet Teknik Servis Yetersiz!

Bir ay kadar önce Ttnet bağlattık. Bağlattığımız tarife 8 mbps'lik fakat biz 0,30 mbps'nin üzerine çıkamıyoruz. Bununla ilgili teknik destekle 10'a yakın görüşme yaptık,3 ve ya 4 kere de gelip bizzat kontrol etmeleri için konuştuk fakat ne gelen var ne giden. Hala bekliyoruz ve artık aramak istemiyoruz,bu büyük bir ilgisizliktir,ödediğimiz paranın bize sunduğu internet hızından faydalanmak hakkımız.

Osman 15 Okunma

Cevaplar

  • Osman10 Nisan 2013

    mail adresime herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön