01 Nisan 2013 #1717194

Ttnet Teknik Servis Ücretlendirme!

Srıza kaydımız vardı daha sonra düzeldiği için sabah arandığımızda düzeldi dedik. Öğlen ise kapıdayız şeklinde arandık iyi dedik gelin bakın. Çıktılar bir makineyi kabloya bağladılar sinyal az dediler elektrikçi gerek dediler ve kağıt uzatıp imzalattılar. Faturaya 10 tl yansıtılacağını söylediler, biz sizi çağırmadık dediğimizde ise Ttnetin düzenlemesi dendi. 1000.000 aboneniz olduğunu varsaysak bunların 100.000i eve servis çağırsa 10 tlden 1 milyon lira haksız kazanç demektir. Ayıp.

Onur 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön