TTNET Teknik Servis Sorunu!

Tolunay Tolunay5 yıl önce

3 gündür teknik servis bekliyorum. Bugün arayıp sorduğumda sorunun santral kaynaklı olduğunu öğrendim sorun santral kaynaklıysa Teknik servis gelip ne yapacaklar? Kablolarda sıkıntı olsa internetim hiç gelmez. İnternet hızım yok denilecek kadar az hiçbir sayfayı açmıyor. Müşteri hizmetleri gerekli bilgiyi veremiyor. Online işlem merkezinde arıza kaydım görünmüyor. TTNET müşteri hizmetlerinde arıza kaydınız açılmıştır diye söylüyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Türk Telekom Logo Türk Telekom 5 yıl önce

Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Türk Telekom Logo Türk Telekom 5 yıl önce

Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler