03 Temmuz 2013

TTNET Teknik Servis Hizmetini Sağlayamıyor Müşterisini Oyalıyor!

1 Temmuz Pazartesi günü TTNET port hatası ismiyle değişik bir hata bilgisi aldım. Müşteri ilişkileriyle görüştüm, telefon numaramın değiştiğini bildirdim ve düzelttirdim. Ertesi gün eve gittiğimde internetim hala problemliydi, arayıp sorduğumda eski numaramın aranıp ulaşılamadığı bilgisi verildi. Yeni numaramı verdim, yakın bir zamanda(!) düzeltme yapılacağı ve aranacağım söylendi.


6-7 saat sonra tekrar aradım, telefondaki bayan problemin çözülemediğini ancak yarım iş günü içerisinde (saat 12'ye kadar yapılacağı sözü de verildi) düzeltileceği bilgisini verdi ancak bugün de hiçbir şey yapılmadı, açık bir şekilde doğru söylenmedi. Her aramamda oyalanıyorum, müşteriyle dalga geçiliyor.

Taylan 41 Okunma

Cevaplar

 • Taylan06 Temmuz 2013

  Ben kopyala yapıştır cevaplar göndermeyin dedikçe hala devam ediliyor, demek ki hiçbir şekilde şikayetlerimiz okunmuyor...

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Taylan03 Temmuz 2013

  Az önce tekrar görüştüm, şikayetimin acil olduğunu tekrar tekrar bildirmeme rağmen hala acil statüsüne girmemiş bile. Kopyala-yapıştır yanıtlar göndermek yerine müşteriyle ilgilenme yoluna gitseniz, biz de boş yere mağdur olmasak, ne dersiniz? Ben oldum, bu iletiyi gören başkaları için de benim için de bir yol sunsanız, arama motoruna problemi yazan kişi gelse görse daha iyi olmaz mı, müşteri memnuniyeti açısından diyorum, sizin için ne kadar önemlidir o da belli değil ama...

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön