29 Mart 2013 #1713314

Ttnet Teknik Personel Sorunu Çözmek Yerine Başından Savıyor!

Teknik hizmet de görevli personel, elinden geldiğince yardımcı olup, sorunun kaynağını bulmaktansa sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını belirtip başlarından atmaya ("çağrıyı açmadan kapamaya") çalışıyorlar.


Sektör içerisinde çalışan biri olarak, bu şekilde profesyonel dışı destek hizmetinin, Ttnet gibi neredeyse monopol bir şirket haricinde hayatta kalamayacağını düşünüyor ve firmayı hizmet kalitesinden dolayı kınıyorum.

Kaan 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön