13 Ağustos 2014

TTNET Teknik İptalden Sonra Faturalandırma Yaptılar!

19 şubat tarihinde hattımı yeni taşındığım binaya taşıma talebinde bulundum fakat binamın altyapısı uygun olmadığından dolayı taşıma yapılamadı. Bu durumda bende teknik iptale gittim ve modemi teslim ettim. TTNET'e bana teknik iptalin biraz uzun sürdüğünü bu sürede faturaların çıkacağını ve teknik iptalden sonra bu faturaların iptal edileceği söylendi. Bu süreci takip etmem gerekiyor mu diye sorduğumda gerekli olmadığını söylediler.


Bugün teknik iptal gerçekleşti ama faturalar düşmedi üstüne de icra kağıdı göndermişler bu süreçte beni Aileme karşı küçük düşürmelerinden dolayı hakaret davası açacağım gerekli bütün yerlerede başvuracağım.

Yıldırım 1.357 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön