21 Ocak 2015

TTNET Teknik Ekiplerinin Sorumsuzluğu!

TTNET veya Türk Telekom her kimse V**** Net üzerinden başvurduğum abonelik için altyapı yoktur demiştir. Oturduğum sitede uygun altyapının olduğunu bilmeme rağmen olur böyle dedim TTNET fiber internet üniversiteli kampanyasına başvurdum. Nasıl olsa TTNET ve bağlarlar diye düşündüm. Başvuru yaparken Ulus Telekom müdürlüğündeki bayana altyapının olduğunu teyit ettirdim. 14 Ocak 2015 tarihinde başvurumu yaptım. Bugün 20 Ocak 2015 saat 12 civarında adresten ulaşılamadığı için başvurunuz iptal edildi diye mesaj aldım. Beni arayan kapıma gelen olmadı halen evdeyim ve bekliyorum. Başvurum iptal edilirse tekrar asla TTNET bağlatmam!

Hasan 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hasan26 Ocak 2015

    şikayet yazıyorum adreste internet bağlantısı için bekliyorum diyorum bana hala adresinize ulaşamadık başvurunuzu yenileyin diye mesaj atıyorlar. zahmet edip bir arayın arkadaş

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön