07 Mayıs 2013

Ttnet Teknik Destek Vermiyor!

2 şubeli bir firmayız. Kasalarımızın birbiri ile bağlantı kurabilmesi için vpn kurulması gerekiyor. Şubelerimizden birisine fibernet bağlandı, bağlanırken de modem ve sabit ıp'nız değişmeyecek dendi. Fakat hem modem hem de sabit ip değişti. Şuan verilen tılgın modeme vpn kurulumu yapılamıyor. TTnet teknik destek veremiyor. 1 haftadır şube ile bağlantı kuramıyoruz.
Altyapısı kurulmadan neden fibernete geçiliyor anlamış değilim. Eski sisteme de dönemiyoruz. Ttnet duy sesimizi ve çöz bu işi.

Talip 93 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön