23 Eylül 2013 #2024906

TTNET Teknik Destek!

Evime TTNET ten de internet hizmeti almak için internetten başvuruda bulundum. 212 485 82 ** nolu telefon hattıma bağlı olarak, 11.09.13 te de TTNET' ten internet hizmetimin aktif olduğuna dair mesaj geldi. 10 gündür her gün İnternet'im ve telefon hattım da ki problem ile çağrı merkezlerini arayıp arıza kaydı bırakmama rağmen, (ki TTNET her arayışımda, adresimin sözleşmedeki adres olmadığını savunuyor) İnternet'im çağrı merkezindeki arkadaşların nedenini bilmedikleri ve çözemedikleri bir şekilde çalışmamaktadır.


Her seferinde farklı bir problemden bahsedip servisin gelip konu ile ilgilenecekleri acil olarak kayıt ettiklerini vs söylemekte en sıkıntılı durum ise eşim 10 gündür her gün saatlerce eve gelecek olan ekibi beklemesine rağmen gelen giden olmamaktadır.

Mustafa 83 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön