08 Nisan 2013 #1729570

Ttnet Teknik Destek!

İnternet hattımda sıklıkla kopmalar yaşanıyor teknik destek hattını her aramamda bana çözüm olarak hep aynı şeyleri söylüyorlar. DSL ışığı yanıyor mu internet ışığı yanıyor mu internet değerlerinizi iyileştiriyorum diyip hızımı düşürüyorlar. Kullanmış olduğum paket 8 mbit e kadar sınırsız 50 gb kotası dolduğunda hız 3 mbit e iniyor ama şu anda kotam dolmamasına rağmen hızım 2 mbit.


Bir daha aramaya korkuyorum yoksa 1 mbite indirecekler çözüm diye. Hattımda 6 mbit interneti bile sorunsuz kullanırken nasıl şimdi 3 mbit bile kullanamıyorum. 7 yıldır ttnet abonesiyim, mayıs ayı sonunda inşallah ttnet ile taahhüdüm sonra eriyor ve bir daha ttnet ile çalışmayı asla düşünmüyorum.

Mehmet 11 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet09 Nisan 2013

    Çözüm üretin lütfen!Kopmalar devam ediyor son 1 günde 10 defa hat koptu kontrol edebilirsiniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön