12 Şubat 2014 #2290838

TTNET Teknik Arıza Konusunda Çözümsüz Kaldı

Yaklaşık iki sene önce abone olduğumuz TTNET fiber internet, kurulum esnasında 2 yıl taahhüt ile kendilerinin sağlamış olduğu modemin arızasını gidermek noktasında modem ile ilgili hiçbir tasarrufumuz olmadığı halde teknik arıza için çözümsüz bırakmıştır. TTNET call center ile görüşmelerimiz ve eve gelen teknik servis de, modemin yetkili teknik servisine ürünü kargolamamızı ve onlardan dönüş beklememizi söyleyerek arızamızı gidermemiştir.


Garantisi ve taahhüdü devam eden servis ve modem nedeniyle 2 aydır internet kullanamamaktayım. Maddi ve manevi zararım TTNET'in çözümsüzlüğünden dolayı devam etmektedir. Sanırım TTNET sabır taşı erittirerek kişileri hidayete erdirmeye çalışmaktadır.

Banu 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön