31 Ocak 2014

TTNET Teknik Altyapı Sorunu!

Nakil yaptırmak istiyorum, 2 aydır teknik alt yapı yüzünden hizmet alamayıp nakil işlemini gerçekleştiremiyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda Türk Telekom'a yönlendiriyorlar. Türk Telekom şubesine 2 kere gittim ikisinde de çözüm üretilemedi.

Ben ve eşim memur olduğumuz için sürekli izin alıp bu işlerle ilgilenemiyoruz. TTNT tarafından gerekli alt yapının oluşturulması gerektiğini, müşteri memnuniyeti sağlanması açısından gerekli görüyorum. Hizmet alamadığım sürede ödediğim ücretlerin de tarafıma iade edilmesini istiyorum!

Burak 165 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön