27 Mart 2014

TTNET Teklif Asılsız Çıktı

18/03/2014 tarihinde 3 lü paket taahhüdüm bittiği için İnternet erişimimi sonlandırmak için yazılı dilekçe verdim. 20/03/2014 tarihinde saat 11:30 civarında 4440375 numarasından aranıp aldığım teklifi değerlendirmek istediğimi söyledim. Aynı gün 17:00 civarında aynı numara tarafından arandım ve uzun bir görüşme neticesinde teyitleşip kabul ettiğimi belirttim.


Teknik bir aksaklıktan dolayı giriş yapamadıklarını belirtip beni tekrar arayacaklarını söylediler. Bu tarihten sonra bana telefon ve mesajla ulaşıp daha başka tekliflerden bahsettiler. Her arayan farklı bir teklifte bulundu. Bende ilk teklifi kabul ettiğimi ve giriş yapılmasını istedim. Konuyla ilgileneceklerini söyleyip geçiştirdiler.

Durmuş 45 Okunma

Cevaplar

  • Durmuş02 Nisan 2014

    yaptıkları teklifi kabul ettirene kadar saatlerce konuşup sonra da giriş yapamıyoruz diyorlar.resmen sözünde durmamaktır bu. kayıtları inceleyin diyorum hala bahaneler sunuyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön