22 Haziran 2015

TTNET Tekirdağ Yeniçiftlik Bağlantı Sorunları, Adil Kullanım Kotasının Adaletsizliği

1- Bağlantımda kopmalar meydana geliyordu, 2 kere bu sorunla ilgili arıza kaydı oluşturdum. 2 sinde de çözdüklerini söylediler.
2- Sorunun çözülmesinin ardından hızım 1 MB e düştü pingim (latency) 100-200ms arası gezer oldu, daha önceden (42-60ms). Çok değerli müşteri hizmetlerini aradım aldığım yanıt tüm bunlardan daha çok üzdü ve şok etti.

"Adil kullanım kotanızı aştığınız için hizmet veremiyorum, sistem izin vermiyor, arıza kaydı oluşturamıyorum. Ay başında tekrar arayınız. " Hadi diyelim hızdaki düşme adil kullanım kotasından dolayı ki 1 MB düşmemesi lazım, pingin bununla ne alakası var?

Onur 454 Okunma

Cevaplar

  • Onur02 Temmuz 2015

    22-30.06.2015 tarihleri arasında problemim gireilmiştir ancak aynı sorun bu ay itibari ile yeniden başladı, internet bağlantımda yavaşlama ve bağlantı kopmaları yaşanmaktadır. Çok açıkça görülüyor ki TTNET problemin ne olduğunu saptayamıyor ve çözüm üretemiyor. Bu bölgede kesinlikle internet bağlantısı önermiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 22.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön