10 Mayıs 2013 #1791329

Ttnet Tek Faturaya 2 Ödeme!

Ttnet 24 Nisan son ödemeli faturam için kredi kartından otomatik ödeme verdim. 25 inde faturamın ödenip ödenmediğine baktım ve ödenmemiş faturanın olduğunu gördüm ve kredi kartımdan ödedim. işlem geçmişine baktığımda aynı Fatura için kartımdan 2 ödeme yapıldığını gördüm ve bugün bankayı aradım ve hatanın düzeltilmesini istedim ve banka TTnet i aramamı söylediler.


TTnet S..... adında müşteri temsilcisine durumu anlattım ve bir fatura için 2 adet ödeme yapıldığını ve ödemelerin birinin iadesinin kredi kartıma yapılmasını istedim ısrarla geri iade yi yapamayacağını sadece 27 Mayıs son ödemeli faturamdan düşüleceğini söyledi bende sadece iade istediğimi belirtim iade yapamayacağını.

Rafet 39 Okunma

Cevaplar

  • Rafet18 Mayıs 2013

    Arkadaşlar 2 gün önce beni aramışlar ama kendi altyapılarından dolayı ulaşamamışlar. Çünkü avea çekmemiştir. İşim gereği Cep telefonum 24 saat açık Avea çektiği sürece ....

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön